Protipožiarné dvere


Kvalitné protipožiarne dvere vedia zabezpečiť a ochrániť váš domov, firmu, obchod, zdravie aj majetok. Vyberte si pre svoj účel len tie kvalitné a otestované protipožiarne dvere. Takisto Vám vieme zabezpečiť protipožiarne dvere z rôznych materiálov, povrchových úprav, aby aj tieto dvere vedeli zútulniť Váš domov alebo firmu a následne ho aj zabezpečiť. Tieto dvere Vám poskytnú ochranu nielen pred živlom, akým je oheň, ale môžete si ich doplniť aj o dymotesnosť a zvukovú izoláciu. Protipožiarne dvere je možné použiť aj ako vstupné dvere do bytu, sú ale oveľa mohutnejšie ako štandardné vnútorné dvere, perto oveľa lepšie vedia odolať v prípade pokusu o vniknutie do Vášho súkromia. Jednak pre ešte väčšiu ochranu sa dajú protipožiarne dvere zabezpečiť priamo otestované proti vniknutiu a vlámaniu, označené ako B2 či B3 (čím vyššie číslo bezpečnostnej triedy, tým vyššia zaistená ochrana).

Poradňa

 • AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ DVERE DO DOMU, BYTU

  AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ DVERE DO DOMU, BYTU

  Dvere si môžete dať vyrobiť u stolára na mieru alebo si u predajcu zakúpiť určitú fabrickú značku dverí, čo je v konečnom dôsledku oveľa nákladnejšie – keďže práve u nás máme široký sortiment už vyrobených dverí, aby ste si ich vedeli aj vybrať, vyskúšať či sa ich dotknúť a ucítiť ich priamo Vašou rukou. Takisto dvere z našich katalógov sú už väčšinou vyrobené a tým Vám ušetríme čas s ich výrobou alebo nákladmi na dovoz a následne prepravu.
  Celý článok
 • AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODLAHU DO BYTU, DOMU, KANCELÁRIE?

  AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODLAHU DO BYTU, DOMU, KANCELÁRIE?

  Ešte kým sa správne rozhodnete, objednáte a zakúpite si niekoľko štvorcových metrov Vašej podlahy, zastavte sa, prosím, u nás a príďte si pozrieť s Vaším partnerom, partnerkou, známym vzorky podláh. Alebo Vám pár z nich priamo požičiame domov. Pretože tieto vzorky môžu pôsobiť úplne iným dojmom v predajni, kde je viac umelého svetla a iným dojmom u Vás doma, kde si ich viete umiestniť aj k Vášmu nábytku alebo aj k spomínanému dopadu priameho slnečného svetla. Nakoniec finálny výsledok bude určite zaručený a Vy budete so svojím výberom a naším odporúčaním spokojný.
  Celý článok

Nezáväzná cenová ponuka

Cez tento formulár si úplne ľahko vyberiete typ sortimentu, služby alebo aj oblasť Vášho záujmu a my sa Vám v krátkom čase ozveme. Prosím, zanechajte nám na seba aktuálny kontakt (e-mail, telefón...), aby sme sa vám mohli čo najskôr ozvať.


Akú podlahu by ste chceli?

Aké dvere by ste chceli?

ks