Posuvné systémy


Posuvné systémy sú dnes jednou z možností modernizácie bývania. Zárubňa je podobná ako na klasických dverách, nad ňou je pridaný posuvný mechanizmus, ktorý je väčšinou zakrytý garnižou. Jednak garniža nie je podmienkou, sú varianty priznaných hliníkových či antikórových závesných mechanizmov - sú vhodné do moderných interiérov, alebo napríklad aj na uchytenie dverného krídla z kaleného skla. V spodnej podlahovej časti je zvyčajne inštalovaný vodiaci tŕň, ktorý ale nevidno. Inak je podlahová časť bez vodiaceho mechanizmu, alebo inej zbytočnej prekážky - toto je hlavný rozdiel oproti dverám zo vstavaných skríň, ktoré majú zvyčajne dole vodiacu lištu, a preto nie sú vhodné na prechádzacie otvory...

 • veľmi jednoduchá konštrukcia
 • k dispozícii je veľké množstvo typov
 • úspora priestoru pri otváraní
 • estetika a moderný dizajn

Poradňa

 • AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ DVERE DO DOMU, BYTU

  AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ DVERE DO DOMU, BYTU

  Dvere si môžete dať vyrobiť u stolára na mieru alebo si u predajcu zakúpiť určitú fabrickú značku dverí, čo je v konečnom dôsledku oveľa nákladnejšie – keďže práve u nás máme široký sortiment už vyrobených dverí, aby ste si ich vedeli aj vybrať, vyskúšať či sa ich dotknúť a ucítiť ich priamo Vašou rukou. Takisto dvere z našich katalógov sú už väčšinou vyrobené a tým Vám ušetríme čas s ich výrobou alebo nákladmi na dovoz a následne prepravu.
  Celý článok
 • AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODLAHU DO BYTU, DOMU, KANCELÁRIE?

  AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODLAHU DO BYTU, DOMU, KANCELÁRIE?

  Ešte kým sa správne rozhodnete, objednáte a zakúpite si niekoľko štvorcových metrov Vašej podlahy, zastavte sa, prosím, u nás a príďte si pozrieť s Vaším partnerom, partnerkou, známym vzorky podláh. Alebo Vám pár z nich priamo požičiame domov. Pretože tieto vzorky môžu pôsobiť úplne iným dojmom v predajni, kde je viac umelého svetla a iným dojmom u Vás doma, kde si ich viete umiestniť aj k Vášmu nábytku alebo aj k spomínanému dopadu priameho slnečného svetla. Nakoniec finálny výsledok bude určite zaručený a Vy budete so svojím výberom a naším odporúčaním spokojný.
  Celý článok

Nezáväzná cenová ponuka

Cez tento formulár si úplne ľahko vyberiete typ sortimentu, služby alebo aj oblasť Vášho záujmu a my sa Vám v krátkom čase ozveme. Prosím, zanechajte nám na seba aktuálny kontakt (e-mail, telefón...), aby sme sa vám mohli čo najskôr ozvať.


Akú podlahu by ste chceli?

Aké dvere by ste chceli?

ks