O nás


Vitajte na našej stránke, kde si môžete pozrieť komplet celý sortiment ohľadom PODLÁH, DVERÍ, ZÁRUBNÍ. Takisto môžete vidieť naše vytvorené práce, ktoré sme u našich klientov už realizovali. A ani to nie je všetko. Nechajte sa inšpirovať a kľudne nás kontaktujte. Lebo kvalitné firmy a obchodníci sa stále vracajú veľmi radi k osobnému stretnutiu s Vami - našimi spokojnými zákazníkmi!

HISTÓRIA

Možno ste si už položili otázku (keďže konkurencia je veľká), prečo práve my? Naša rodinná firma, ktorú sme založili v roku 2005, sa neustále rozrastá len vďaka Vám a vďaka klientom, ktorí sa k nám vždy radi vracajú. Očakávajú od nás to, na čom sme túto firmu postavili. A to je osobný prístup, individuálne riešenia, vieme určite klienta nasmerovať a dokonca odporučiť mu aj odborníkov, aby svoj domov mal taký, aký si predstavoval. A ak to o nás budú ďalej rozširovať, tak je to len znak toho, že ideme dobrou cestou a spolu s Vami, spokojnými zákazníkmi, obchodnými partnermi aj priatelmi.

Poradňa

 • AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ DVERE DO DOMU, BYTU

  AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ DVERE DO DOMU, BYTU

  Dvere si môžete dať vyrobiť u stolára na mieru alebo si u predajcu zakúpiť určitú fabrickú značku dverí, čo je v konečnom dôsledku oveľa nákladnejšie – keďže práve u nás máme široký sortiment už vyrobených dverí, aby ste si ich vedeli aj vybrať, vyskúšať či sa ich dotknúť a ucítiť ich priamo Vašou rukou. Takisto dvere z našich katalógov sú už väčšinou vyrobené a tým Vám ušetríme čas s ich výrobou alebo nákladmi na dovoz a následne prepravu.
  Celý článok
 • AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODLAHU DO BYTU, DOMU, KANCELÁRIE?

  AKO SI SPRÁVNE VYBRAŤ PODLAHU DO BYTU, DOMU, KANCELÁRIE?

  Ešte kým sa správne rozhodnete, objednáte a zakúpite si niekoľko štvorcových metrov Vašej podlahy, zastavte sa, prosím, u nás a príďte si pozrieť s Vaším partnerom, partnerkou, známym vzorky podláh. Alebo Vám pár z nich priamo požičiame domov. Pretože tieto vzorky môžu pôsobiť úplne iným dojmom v predajni, kde je viac umelého svetla a iným dojmom u Vás doma, kde si ich viete umiestniť aj k Vášmu nábytku alebo aj k spomínanému dopadu priameho slnečného svetla. Nakoniec finálny výsledok bude určite zaručený a Vy budete so svojím výberom a naším odporúčaním spokojný.
  Celý článok

Nezáväzná cenová ponuka

Cez tento formulár si úplne ľahko vyberiete typ sortimentu, služby alebo aj oblasť Vášho záujmu a my sa Vám v krátkom čase ozveme. Prosím, zanechajte nám na seba aktuálny kontakt (e-mail, telefón...), aby sme sa vám mohli čo najskôr ozvať.


Akú podlahu by ste chceli?

Aké dvere by ste chceli?

ks